14°C bezchmurnie

medycyna estetyczna


Dodano: 2017-01-02 14:45:33

Witam :) Jeśli szukacie profesjonalnych zabiegów, to serdecznie polecam, aby zapoznać się z ofertą: http://elesthetic.pl/ - bardzo wiele zabiegów oraz solidność w ich wykonywaniu :) Myślę, że raz na jakiś czas warto pozwolić sobie na to, aby zadbać u specjalisty o swoją urodę :)
odpowiedz cytuj
dorcia dodano: 2017-01-28 03:31:38
Jasne, że tak. Kobieta też czasami chce się poczuć piękna :) Ja akurat nie byłam w tym miejscu, o którym piszesz, chodze do Wilmed tak jak moja mama. Ostatnio zajęłam się włókniakami, trochę mi się ich pojawiło i strasznie mnie irytowały. Usunięto mi je ze znieczuleniem miejscowym, nawet blizny nie zostały :)
odpowiedz cytuj
Ania_Tom dodano: 2017-02-14 14:01:47
czego tu kobieta nie zrobi by być piękna :), depilacja, peeling, usuwanie trądziku (to już podstawa!). Kojarzę Wasze gabinety ale ostatnio dałam się namówić i robię epilację laserową w beautyskin, mam nadzieję że efekt będzie na długo.
odpowiedz cytuj
Marzena Mirosławska dodano: 2017-02-23 17:45:10
Zgadzam się, każda z nas chce być piękna! :) Ja w tamtym miesiacu miałam laserowo usuwany cellulit w klinice Miracki na ul. KEN. Bardzo jestem z zabiegu zadowolona, teraz trzeba się przyjrzeć, żeby cellulit zobaczyć, efekt jest naprawdę widoczny :)
odpowiedz cytuj
aguszka3 dodano: 2017-05-10 15:11:41
Jakiś czas temu nie rozumiałam tych osób, które poddają się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Wszystko zmieniło się kiedy moja koleżanka zaczęła pracować w salonie kosmetycznym i zaczęła mi opowiadać o tych wszystkich zabiegach. Zrozumiałam, że to nie są niebezpieczne i bolesne operacje, ale niewielka ingerencja specjalistów, które może poprawić wygląd skóry. Dzięki temu w końcu sama zdecydowałam się na wizytę w sprawdzonym salonie medycyny estetycznej - http://cashmire.pl/, żeby dowiedzieć się z jakiej usługi mogłabym skorzystać. Znałam to miejsce z opinii koleżanek i mamy i dlatego nie szukałam nic innego. Ostatecznie zdecydowałam się na mezoterapię. Zabieg nie trwał długo i nie był tak nieprzyjemny, jak się obawiałam, a zaczerwienienie zeszło już po kilku dniach (a jak na moją wrażliwą skórę to wielki sukces). W przyszłości zapewne wybiorę się też na jakiś inny zabieg, ale może odważę się też sprawdzić polecane przez was miejsca, bo przecież mamy w okolicy zapewne równie dobre salony.   
odpowiedz cytuj
[#wterenie#]Maciejek dodano: 2017-09-18 09:23:48
Moja żona jeździ na zabiegi upiększające do Centrum Medycznego Arnica. Bardzo sobie chwali i lekarzy i atmosferę w tym miejscu. A szczególnie ceny i różnorodność usług, mnie koniecznie namawia na laserowe leczenie blizn jakie mam po trądziku. Może kiedyś się skuszę bo u niej efekty zabiegów robią wielkie wow :) 
odpowiedz cytuj
lunic44 dodano: 2017-10-20 15:36:28
Jest to teraz bardzo fajna rzecz.
http://slough-escorts-agency.com
odpowiedz cytuj


1 ... 1