Dlaczego nie ma centrum kultury?

Dodano: 2015-01-22 11:59:09

• Lolita 2018.03.05 13:55

Kto mi powie, dlaczego na Ursynowie nie ma żadnego centrum kultury? Są tylko dwa domy kultury, w których nic ciekawego się nie dzieje. Podobno nowy burmistrz obiecał, że się tym zajmie. Obiecanki cacanki...

odpowiedz cytuj
  • prezes 2015-01-22 13:05:04

Może i owszem obiecał, ale to obiecanki cacanki własnie. Poprzedni burmistrz Guział też za dużo w tej sprawie nie zrobił :/

odpowiedz cytuj
  • jaśka 2015-01-23 02:12:21

Podobno Guział chciał budować centrum kultury ale HGW ciągle mu zabierała pieniądze na kulturę. A po referendum to się tak zbiesiła, ze nawet na długopisy do urzędu nie dała.

odpowiedz cytuj
  • Lolita 2015-01-23 10:54:18

Guział-sruział, Kempa-srempa... i tak tego centrum nie wybudują. 

odpowiedz cytuj
  • torpedo00 2018-05-22 16:12:12

Przydatne porady :) Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się one, dzięki wielkie ;)

odpowiedz cytuj
  • ozzy678 2018-06-12 10:22:51

Nie mam niestety za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Nie będę mógł pomóc...

odpowiedz cytuj
  • soris 2018-06-26 15:43:53

A może lepiej zostawić ten temat specjaliście z tej dziedziny? Wydaje mi się, że to będzie dobre rozwiązanie.

odpowiedz cytuj
  • kurtie6 2018-06-28 12:03:59

Mi się wydaje, że najlepszym możliwym rozwiązaniem w tym przypadku jest po prostu poszperanie w Internecie. To się naprawdę bardzo często sprawdza.

odpowiedz cytuj
  • beshen22 2018-06-28 15:55:50

Niestety, ale w ogóle nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też nie będę mógł tutaj pomóc.

odpowiedz cytuj
  • Marek_R 2018-07-27 19:35:07

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi.

odpowiedz cytuj
  • kachor32 2018-07-27 19:46:26

Wielkie dzięki za bardzo interesujące porady! Jestem pewien, że mi się one przydadzą ;)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez iursynow.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"