14°C bezchmurnie

Warsztaty „Przygodowy plac zabaw” od 14 października

Imprezy, Warsztaty „Przygodowy zabaw” października - zdjęcie, fotografia

W ramach budżetu partycypacyjnego rozpoczyna się realizacja kolejnego projektu. Tym razem będą to warsztaty „Przygodowy plac zabaw”. Na projekt ten zagłosowało 2190 osób. Celem zajęć jest m. in. opanowanie umiejętności majsterkowania a także możliwość integracji w grupie dzięki spędzaniu wolnego czasu w gronie rówieśników. Warsztaty poprowadzą animatorzy, którzy pomogą dzieciom w wieku od 8 do 15 lat budować różne modele z drewna, a także konstrukcje przestrzenne. Wymyślone i zbudowane przez dzieci sprzęty i konstrukcje posłużą następnie rekreacji i zabawie. W programie m. in. Dlaczego abstrakcja ma tyle kantów?, Teatrzyk kukiełkowy, Podwodny świat i łódź podwodna i ryby podwodne i inne. Szczegółowy program wraz z terminami znajdują się na stronie Urzędu Dzielnicy Ursynów.

Pierwsze zajęcia pt. Mój dom i miasteczko – Pod stołem, już w sobotę 14 października w Natolińskim Ośrodku Kultury, przy ul. Na Uboczu 3. Potrwają od godz. 11:00 do 14:00. Kolejne zajęcia 21 i 28 października. Warsztaty odbędą się jeszcze w listopadowe i grudniowe soboty.

Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny. Należy wcześniej głosić udział dziecka nr. tel. 22 648 65 81 lub drogą elektroniczną [email protected]

 


Warsztaty „Przygodowy plac zabaw” od 14 października komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się