14°C bezchmurnie

Remonty nieutwardzonych dróg przez najbliższe tygodnie

W ostatnich dniach na Ursynowie rozpoczęły się prace związane z remontami nieutwardzonych dróg. Nową powierzchnię asfaltową uzyskają ulice: Rataja, 11 KUD i Muchomora. To zadanie, to element miejskiego programu poprawy jakości dróg nieutwardzonych w latach 2017-2018, którego wykonawcą jest miejski Zakład Remontów i Konserwacji Dróg.

Pierwsze prace już są w trakcie. Remontowana jest ulica Rataja. 200-metrowy odcinek zostanie utwardzony tłuczniem i zyska nawierzchnię asfaltową. Podobne zmiany szykują się w przyszłym tygodniu na ul. 11 KUD, w rejonie ul. Relaksowej i obejmą odcinek o długości około 150 metrów. Za 2 tygodnie rozpoczną się pracę na ul. Muchomora, na odcinku od ul. Prawdziwka do ul. Maślaków. Tu odcinek o długości aż 1500 m zyska dodatkowo podbudowę z kruszywa.

Na program poprawienia jakości dróg nieutwardzonych w latach 2017-2018 przeznaczono 22 milionów złotych. W tegorocznej edycji utwardzonych zostanie ponad 30 dróg w 10 dzielnicach stolicy. W ten sposób można szybko poprawić dojazd do posesji i osiedli przy drogach gruntowych słabej jakości.

 

 

 

 

 

Źródło, Fot.: Urząd Dzielnicy Ursynów


Remonty nieutwardzonych dróg przez najbliższe tygodnie komentarze opinie

  • gośćwefe3 - niezalogowany 2018-01-10 15:31:01

    Jesteśmy firmą która prowadzi usługi dźwigowe na terenie Wrocławia. Działamy prężnie i z wielkim doświadczeniem. Masz problem ? Z kontaktuj się z nami a my go rozwiążemy. https://dzwigi-golak.pl/

Dodajesz jako: Zaloguj się