6°C bezchmurnie

Parkrun, aktywnie w sobote.

| Gdzie: Warszawa

Zdrowie, Parkrun aktywnie sobote - zdjęcie, fotografia

Nie masz pomysłu na aktywny sobotni poranek? Lubisz biegać lecz nie masz z kim? Nie jesteś sportowcem? Parkrun jest właśnie dla ciebie.

Czym jest parkrun?

Parkrun to akcja non-profit, która jest organizowana przez wolontariuszy oraz zaangażowanych sponsorów. Jest to bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu. Czas nie jest określony, biegniesz w swoim tempie. Jest skierowany do wszystkich, niezależnie od poziomu umiejętności, od wzrostu, wieku czy wagi. Odbywa się w każdą sobotę o 9-tej rano, udział w biegu jest bezpłatny, jedynie co trzeba zrobić to zarejestrować się w systemie. Po zapisaniu się, startujesz w dowolnej liczbie biegów, w wybranej lokalizacji.

Jak to wygląda?                                                                 

Chętni, po zarejestrowaniu otrzymują kod, który uprawnia ich do biegów. Każdy bieg jest z pomiarem czasu, który jest zapisywany w profilach każdego uczestnika a później przesyłany na pocztę elektroniczną.

Sam bieg, opis.

Trasa biegu jest wyznaczona dokładnie na stronie parkrun. Jest to trasa wokół Parku Przy Bażantarni, start oraz meta jest bardzo blisko skateparku. Bieg jest bezpłatny lecz przed startem przy sobie trzeba mieć kod uczestnika. Bieg jest dla wszystkich więc nie ma na miejscu osób, które nie pasują. Jest to świetna okazja do poznania nowych osób, do zrzucenia kilku kilogramów, do wyrobienia formy, do świetnej zabawy.

Bezpieczeństwo

Bieg odbywa się na ogólnodostępnym terenie więc dla swojego bezpieczeństwa zapoznaj się z jego zasadami.  Zapoznanie się z nimi nie tylko ułatwi tobie drogę lecz także innym.

Więcej informacji na stronie parkrun.pl

Park Przy Bażantarni

Przy Bażantarni 3,02-793 Warszawa

Polska


parkrun - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się