2°C mgła

Kto kandyduje do naszej Rady Dzielnicy? Sprawdźmy...

News, kandyduje naszej Dzielnicy Sprawdźmy - zdjęcie, fotografia

Terminy zgłaszania list kandydatów przez komitety wyborcze upłynął wraz z dniem 17 września bieżącego roku. Znane są już nazwiska kandydatów, którzy znajdują się na zarejestrowanych listach wyborczych na Ursynowie. 

Okręg 1: 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: MATEJKA Michał Patryk, GÓRNA Olga,TRZECIAKOWSKI Andrzej Zbigniew, KWIATKOWSKI Marek, ŁAGOWSKA Malgorzata Maria, KRZEMKOWSKI Kamil, SZYMAŃSKA Małgorzata Ewa.

KWW Kukiz'15: ŁUCZYŃSKI Lech Marek, SZYPERSKI Bartłomiej Sebastian, WÓJCIK Jacek Robert, HEMERLING - KOWALCZYK Małgorzata Maria, MAŁECKA Katarzyna, ZIÓŁEK Tomasz, KRAWCZYK Agnieszka Ewa. 

KW Prawo i Sprawiedliwość: ŚWIĄTKOWSKI Piotr Krzysztof, JASKÓŁOWSKA Iwona Maria, DZIK Ireneusz Marek, CHMIEL Marcin Paweł, KUCZYŃSKA Irena, WILCZYŃSKA-BĄCZYK Iwona Grażyna, ŁASKA Grażyna Joanna. 

KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa: FRĄCZAK Maciej, HOROSZKIEWICZ Anna Maria, RELUGA Aneta Helena, WÓJCIK Magdalena Anna, KARPIŃSKI Artur Piotr. 

KWW Nasz Ursynów + Otwarty Ursynów: NOWOCIEŃ Paweł Stanisław, SYDRYCH-STOLAREK Kinga Dorota, LENARCZYK Leszek, JAGIEŁŁO-TACIK Małgorzata Alina, WIŚNIEWSKA Ewa Monika, ROWIŃSKA-SYNÓWKA Ewa Krystyna, MACHAJ Piotr Grzegorz.

KW Projekt Ursynów - Lokalnie Najlepsi: WAJSZCZUK Piotr Andrzej, CIOŁKO Łukasz, LENARCZYK Michał Stanisław, PIOTROWSKA Elżbieta Ewa, MOLAK Ewa Katarzyna, KOKOSIŃSKA Olga Patrycja, MAZUR Dominik Karol.

Okręg 2: 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: ZDRODOWSKA Karolina, KRASOWSKI Tomasz Wojciech, ROGOZIŃSKA Magdalena Grażyna, KON Witold Wojciech, WUTTKE-MISZCZAK Irena Małgorzata, KLUSEK Wiesław Józef, SOBOTA Jan. 

KWW Kukiz'15: REUTT-OSIŃSKA Wanda Barbara, WERESZCZYŃSKI Andrzej Jan, SAMEREK Andrzej Zygmunt, STACHOWICZ Stanisław Maria,DĄBROWSKA Iwona Agnieszka, BRYCZKOWSKI Piotr Zbigniew, PISKOREK Beata Jolanta. 

KW Prawo i Sprawiedliwość: SZADOWIAK Marcin Stefan, KRYSZTOFIAK Wojciech Stefan, ROGUSKI Jakub, JAŚKOWSKA Dorota Beata, BRZOZOWSKA - LIPCZYŃSKA Jadwiga Małgorzata, MIECZNIKOWSKA Barbara, Zabłocki Andrzej Maciej.

KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa: WŁADYKA Katarzyna Anna, GOMUŁKA Agnieszka Maria, PIBER Piotr Tadeusz, DĄBROWSKA-SZULC Ewa Stanisława, WŁADYKA Jan Marian.

KWW Nasz Ursynów + Otwarty Ursynów: ŻUBER WIGURSKA Klaudia Joanna, LENARCZYK Paweł, MAJDROWICZ Ewa Maria, GUZIAŁ Andrzej, RYCHCIK Piotr, GRODZKA Iwonna Anna, CIARA Piotr Adam.

KW Projekt Ursynów - Lokalnie Najlepsi: ZENKA Michał Dariusz, ZAWADZKI Bartosz Kamil, ANTOSIUK Piotr, JACZEWSKA Michalina Anna, CYGAŃSKA Ewa Halina, BŁASZCZYK Beata Małgorzata, KILIJAŃCZYK Mirosław Robert.

Okręg 3: 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: ZIĘCIAK Ryszard Wawrzyniec, KUPIECKA Halina Maria, POLARCZYK Anna Wiesława, KARCZEWSKI Piotr, BONISŁAWSKA Wiesława Regina, KULIK Piotr, WÓJTOWICZ Grażyna.

KWW Kukiz'15: MAGDZIARZ Grażyna Elżbieta, RYBIEC Andrzej Cezary, JASTRZĘBSKA Barbara, WAWRZYŃCZYK Jan Kazimierz, HABECKI Jarosław Marek, ZARĘBSKA - SŁOMKA Anna Justyna, RADZIEJEWSKI Paweł.

KW Prawo i Sprawiedliwość: POLAK Katarzyna Maria, RYLSKA Barbara, JAŚKOWSKA Kinga Dominika, MALEWSKI Jan Tadeusz, NAPIÓRKOWSKA Iwona, SKARBEK Leonard Michał, BRZOZOWSKI - OLEKSIAK Andrzej Marcin. 

KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa: NOWAK Beata Barbara, PODLEWSKI Bartosz Roman, TYMIŃSKA Ada Patrycja, MURAWSKA Agnieszka, ZIELIŃSKI Grzegorz, PODLEWSKA Zuzanna Ida, BAZYLAK Jakub Andrzej.

KWW Nasz Ursynów + Otwarty Ursynów: GUZIAŁ Piotr Andrzej, KOSICKA Halina Antonina, SCHNITZER Krzysztof Aleksander, SZOSTAK Michał Tomasz, OLBORSKA Małgorzata Joanna, ZIMIŃSKA Małgorzata, MIENIEWSKI Daniel.

KW Projekt Ursynów - Lokalnie Najlepsi: ANTOSIUK Maciej Krzysztof, MACKIEWICZ Maciej Jan, MIGUT Sylwia, KAMIŃSKA Natalia Marta, ORZEŁ Jacek, NOWAK Elżbieta Stefania, PIEŃKOSZ Piotr.

Okręg 4: 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: SIERADZ Tomasz, MIODUSZEWSKA Karolina Anna, OŹDZIŃSKI Kamil, GAIK Katarzyna Grażyna, DĘBIEC Radosław Jan, NIEMCZYK Bartłomiej Łukasz, KIETLIŃSKA Mariola Elżbieta.

KWW Kukiz'15: KLONOWSKI Piotr Roman, KUCZYŃSKI Jakub, KAMIŃSKI Remigiusz Michał, WÓJCIK Ewa, SZALA Aleksandra Katarzyna, ŻURAWSKI Konrad Mateusz, NGUYEN Thanh Thuy.

KW Prawo i Sprawiedliwość: ROJEWSKI Mateusz Konrad, MRÓZ Wojciech Sławomir, PERET Ewa, STADNICKA Monika Barbara, WIŚNIEWSKA Alicja Jolanta, RUCIŃSKA Wanda Maria, KRECZMAŃSKI Sławomir Mateusz.

KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa: KRAWCZYK Marta Ewelina, STĘPNIEWSKI Wojciech Konrad, URBAŃSKA Beata Anna, PIWOWARCZYK Cezary Paweł, KOWALSKA-ZIĘTARA Katarzyna Anna, KUŚMIRSKI Jan Krzysztof.

KWW Nasz Ursynów + Otwarty Ursynów: SKUBISZEWSKI Piotr Paweł, GŁOWACZ Daniel Franciszek, ZIÓŁKOWSKA Marta Joanna, GĄSOWSKI Piotr Hubert, KARNOWSKA-WERNER Maria Helena, STEFAŃSKA Ewa Grażyna, ZAJĄC Tomasz Grzegorz.

KW Projekt Ursynów - Lokalnie Najlepsi: POMIANOWSKI Antoni, SZYMAŃSKA Goretta Agnieszka, GÓRA Krzysztof Michał, TUKENDORF Barbara Alina, STAWROWSKA Daria, AMBROZIAK Jacek Zbigniew, WALUS Mariusz. 

Okręt piąty: 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: KRAJEWSKA Sylwia, MALESA Krystian Jerzy, PAJĄK-CZECH Agnieszka Magdalena, DĘBSKI Włodzimierz Bohdan, TOMASZEWSKI Marek Jacek, WÓJCIK Małgorzata Bożena, WOJCIECHOWSKI Robert Marcin.

KWW Kukiz'15: GRYBSKI Krzysztof Piotr, ADAMCZYK Katarzyna Elżbieta, PHAM NGUYEN Thanh Trung, JANICKA Katarzyna Aneta, ŚWIECKI Przemysław, KUNICKA Milena Kinga, WOJCIECHOWSKI Adam.

KW Prawo i Sprawiedliwość: RADZIWIŁŁ Karol Roman, LEW-STAROWICZ Anna, FIDO Krzysztof, TUTAK Agnieszka, ANDRUSIEWICZ Czesław Mirosław, POLAK Teresa Maria, BOBROWSKI Wojciech.

KWW Jana Śpiewaka - Wygra Warszawa: WIŚNIEWSKA-ZALESKA Agata Wanda, KASPRZAK Maciej Artur, KOWALSKA Zuzanna Ewa, CZARNECKI Jeremi Tadeusz, ŻEBRUŃ Alicja Anna, NADRATOWSKI Krzysztof Jakub.

KWW Nasz Ursynów + Otwarty Ursynów: HOLDENMAJER Cezary Tadeusz, KRÓLIKOWSKI Lech Wojciech, JASIK Angelika Izabela, PORĘBSKI Tadeusz, MAKAREWICZ Dorota, PŁASKOCIŃSKI Jarosław Sebastian, KIK-GŁOWACZ Agnieszka Natalia.

KW Projekt Ursynów - Lokalnie Najlepsi: ORZEŁ Kamil, BŁASZCZYK Łukasz, DĄBAL Bartłomiej Piotr, POMIANOWSKA Maria Antonina, KARAŚ-TĘCZA Melania Joanna, PIEŃKOSZ Aleksandra, REJNIAK Bernard.
 

Kto kandyduje do naszej Rady Dzielnicy? Sprawdźmy... komentarze opinie

  • gość 2018-10-17 20:39:05

    Ja zagłosuję na Panią Karolinę Mioduszewską okręg 4 miejsce 2. Dużo zrobiła jako radna obecnej kadencji a program na przyszłą kadencję jest ciekawy.

Dodajesz jako: Zaloguj się