25°C bezchmurnie

Jak sobie radzić z konfliktem wśród rodzeństwa?

Kiedy: 2017-08-30 , godzina: 18:00 | Gdzie: Klub przy Lasku

Kursy i szkolenia, sobie radzić konfliktem wśród rodzeństwa - zdjęcie, fotografia

Klub Mam na Ursynowie zaprasza na wykład i dyskusję na temat rywalizacji między rodzeństwem.

Rywalizacja rodzeństwa to naturalna sprawa. Dzieci nieustannie zabiegają o uwagę rodziców. Jednak gdy sytuacja zaczyna wychodzić spod kontroli, wywołuje problemy wychowawcze i zaczyna prowadzić do niezdrowej rywalizacji. Taki konflikt między rodzeństwem może zaważyć na ich stosunkach w ich dorosłym życiu. Jak im pomóc? Jak reagować, by nie zranić?

Warsztaty odbędą się w środę i czwartek, 30 i 31 sierpnia w godzinach od 18:00 do 21:00 w Klubie przy Lasku, przy ul. Lasek Brzozowy 2.

Udział bezpłatny po mailowym zgłoszeniu na adres: [email protected]. W temacie należy wpisać: "Jak sobie radzić?" oraz w treści podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu.

Wykład i dyskusję prowadzi Pani Katarzyna Mianowska specjalizująca się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej młodzieży i dorosłych. Prowadzi treningi rozwoju osobistego i umiejętności społecznych dla osób dorosłych oraz warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz gimnazjalnym i licealnym. Pracuje także z rodzicami. Ukończyła psychologię kliniczną na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

 

 

 

 

Źródło: 4free.waw.pl
Fot.: Pixabay


Jak sobie radzić z konfliktem wśród rodzeństwa? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się