14°C bezchmurnie

IX Triatlon Warszawski już jutro! Patronem imprezy burmistrz Ursynowa.

Kiedy: 2017-09-16 , godzina: 09:00

Inne dyscypliny, Triatlon Warszawski jutro! Patronem imprezy burmistrz Ursynowa - zdjęcie, fotografia

Już jutro odbędzie się IX Triatlon Warszawski, do przepłynięcia – 400 metrów, do przejechania rowerem – 10km, a na dodatek 3 kilometry biegiem. Spróbować pokonać te odległości będą mogli wszyscy chętni, pierwszy etap odbędzie się na basenie Pływalni Aqua Relaks, druga część zawodów odbędzie się w Parku Kultury w Powsinie.

Oprócz triatlonu, zorganizowana zostanie również konkurencja przeznaczona dla dzieci – Aquatlon, najmłodsi do pokonania będą mieli 200m pływania i 1000m biegu a także Triatlon Rodzinny, w którym zmierzyć się będą mogły całe rodziny w konkurencji sztafetowej.

IX Triatlon Warszawski to impreza, która z roku na rok przyciąga coraz więcej chętnych. Jeśli do tej pory nie miałeś wiele wspólnego ze sportem, a chciałbyś zacząć spędzać czas aktywnie, jest to świetna okazja. Jest to impreza amatorska, więc wystartować w niej może każdy – wystarczą chęci i determinacja!

Dla najlepszych zawodników przewidziane są liczne nagrody a także medale i trofea. Na koniec zawodów przewidziana jest wspólna biesiada, podczas której o uzupełnienie spalonych kalorii zadba Restauracja Powsin.

Informacje i zapisy : www.ucsir.pl


IX Triatlon Warszawski już jutro! Patronem imprezy burmistrz Ursynowa. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się