6°C bezchmurnie

Dni Ursynowa 2018 za nami!

Tegoroczne Dni Ursynowa za nami. Impreza, o której głośno było w całym mieście przejdzie do historii jako jedna z najbardziej udanych, nie tylko w naszej dzielnicy.

Wszystko zawdzięczamy organizatorom, czyli przede wszystkim Urzędowi Dzielnicy Ursynów, ale też sponsorom, m.in. Miejskiemu Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych Sp. z o.o., które coraz częściej włącza się w organizację miejskich inicjatyw i akcji. Spółka w ostatnim czasie wsparła Konkurs Talentów na Krakowskim Przedmieściu, który zgromadził tłumy spacerujących tego dnia turystów oraz mieszkańców stolicy. Od dłuższego czasu MPUK Sp. z o.o. wspiera również weteranów wojennych poszkodowanych w wyniku walk na froncie poza granicami Polski. Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. to jedna z najstarszych marek działających w stolicy z branży funeralnej i jedna z największych tego typu firm w Polsce.

Dwudniowy piknik na Ursynowie przyciągnął rzesze mieszkańców nie tylko naszej dzielnicy. Na scenie w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila wystąpiła cała plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej. Zobaczyliśmy m.in. CLEO, Afromental, IRA, MESAJAH, Lao Che oraz Kult.

Mała scena na terenie „Olkówka” przy placu zabaw „Park Jurajski” należała do najmłodszych. Tutaj był cały blok występów przygotowanych przez przedszkolaków i uczniów – pokazy wokalne, taneczne i występy chórów. Nie zabrakło też strefy rekreacyjnej dla dzieci. Był m.in. plac zabaw, dmuchańce, pokazy baniek mydlanych, malowanie buziek, ścianka wspinaczkowa.

Poza występami gwiazd jak zawsze mogliśmy liczyć na mnóstwo atrakcji. Wśród tych, które cieszyły się największym zainteresowaniem „Miasteczko Wojskowe” Centrum Operacji Powietrznych – Dowództwa Komponentu Powietrznego. Tam czekała m.in. ścieżka saperska, pojazd HONKER, i robot minerski. Był również pokaz uzbrojenia i uposażenia Jednostki Specjalnej GROM.

Długo można opisywać to co działo się na Ursynowie 8 i 9 czerwca. Wielka impreza, która przyciągnęła tłumy. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się wszyscy przy równie pięknej pogodzie, radosnych nastrojach po to by znowu podziwiać gwiazdy polskiej sceny muzycznej i razem bawić się na Kopie Cwila.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!


Dni Ursynowa 2018 za nami! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się