2°C mgła

Bezpłatne kursy językowe i komputerowe

To ostatni moment, by skorzystać z kursów językowych i komputerowych w pełni finansowanych ze środków unijnych. Do 30 czerwca muszą zakończyć się wszystkie szkolenia unijne z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (POKL).

W przypadku języków szkolenia w ramach POKL trwają 60 godzin lekcyjnych i obejmują naukę języka angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego. Szkolenia komputerowe natomiast obejmują zagadnienia z obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Access oraz Outlook) na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Do tego zasady bezpiecznego poruszania się po Internecie i podstawy obsługi programów graficznych. Jedne i drugie zajęcia mają na celu rozwijanie umiejętności językowych i komputerowych oraz zwiększenia konkurencyjności na rynku pracy.

Kto może wziąć udział w kursie?

Kursy organizowane są dla osób dorosłych, mieszkających, pracujących lub uczących się na terenie Mazowsza.

W przypadku szkoleń językowych należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (http://bit.ly/toma2-waw-karta) oraz test poziomujący (język angielski http://bit.ly/toma2-waw-a-test, niemiecki http://bit.ly/toma2-waw-n-test, hiszpański  http://bit.ly/toma2-waw-h-test ), który pozwoli przypisać kandydata do określonej grupy.

Aby ukończyć kurs należy być obecnym na przynajmniej 80% zajęć oraz trzeba podejść do egzaminu końcowego. Po kursie uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia oraz o zdanym egzaminie.

 

Więcej informacji i zapisy:

Telefon: 22 122 18 82

email: [email protected]

www: http://www.jezyki.waw.pl

Bezpłatne kursy językowe i komputerowe komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się